Ви є тут

Викладачі

 

Авершина Людмила Григорівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія міського електротранспорту

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Алексахіна Олена Григорівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Викладач вищої категорії

Андрєєва Людмила Анатоліївна

Циклова комісія міського електротранспорту

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Андрющенко Людмила Андріївна

Циклова комісія міського електротранспорту

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Бойко Оксана Василівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Викладач другої категорії

Бондарчук Інна Михайлівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Василюк Віктор Степанович

Голова циклової комісії міського електротранспорту

Викладач першої категорії

Волгіна Наталія Ярославівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Викладач другої категорії

Галка Людмила Федорівна

Голова циклової комісії документознавчих дисциплін

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Глушко Людмила Михайлівна

Голова циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій

Викладач вищої категорії, старший викладач

Горащенко Ірина Іванівна

Голова циклової комісії автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Викладач вищої категорії, старший викладач

Гринчук Ольга Володимирівна (завідувач відділом практики)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Викладач першої категорії

Дехтярчук Вікторія Вікторівна (методист коледжу)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Викладач вищої категорії

Дзержинська Тамара Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії

 

Зайчук Єлизавета Ігорівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач-спеціаліст

Зозуля Тетяна Іванівна 

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Викладач другої категорії

Ілляшенко Катерина Вікторівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Викладач-спеціаліст

Іщенко Руслан Миколайович

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Кандидат фізико-математичних наук, доцент, спеціаліст

Казмірчук Ольга Іванівна

Викладач вищої категорії, старший викладач

Капран Світлана Богданівна   (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист

Карнаух  Людмила Петрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Викладач вищої категорії, викладач-методист


Кащенко Михайло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Викладач другої категорії

 

Комаха Марія Петрівна

Викладач спеціаліст

Корнієнко Надія Петрівна

Голова циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд

Викладач першої категорії

Король Тетяна Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Викладач вищої категорії

Кучма Олена Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії

Лендєл Тарас Іванович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат технічних наук, спеціаліст

Ленченко Олена Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Викладач вищої категорії, старший викладач

Лукашенко Катерина Вікторівна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

Любченко Лариса Василівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії

Маркова Аліна Миколаївна (методист коледжу)

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Викладач вищої категорії

Мельничук Василь Терентiйович (заступник директора з адміністративно-господарської роботи)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Миронюк Юлія Вячеславівна

Викладач-бакалавр

Науменко Павло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

Обручнікова Наталія Дмитрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Викладач-спеціаліст

Олійник Ірина Миколаївна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Викладач-бакалавр

Омелянчик Людмила Володимирівна (методист коледжу)

Циклова комісія міського електротранспорту

Викладач першої категорії

Островський Валентин Едуардович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії

Півняк Сергій Степанович

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, викладач-спеціаліст

Плешивцева Інна Андріївна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Викладач першої категорії

Попсуй Мар'яна Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст

Пустовойт Людмила Анатоліївна (заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Романова Маргарита Іванівна (директор коледжу)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Сагайдак Ірина Степанівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

Сарнавська Людмила Вікторівна

Голова циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії, старший викладач

Сафіна Ольга Василівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Викладач вищої категорії, старший викладач

Силенок  Ганна Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії

Тарнавський Артур Миколайович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач другої категорії

Тимкіна Лариса Леонідівна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Викладач вищої категорії

Устюгова Жанна Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії

Федотов Анатолій Володимирович (заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Чуприна Роман Геннадійович

Циклова комісія міського електротранспорту

Викладач-спеціаліст